1FE1075-4WQ51-6BA3
  • Price on request
SIMOTICS M Built-in synchronous motor DC link 600V, 105K, IP00, 4-pole Individual components:... more
Product information "1FE1075-4WQ51-6BA3"
SIMOTICS M Built-in synchronous motor DC link 600V, 105K, IP00, 4-pole Individual components: rotor stator, 75Nm, In=51A, 23.6kW NN=3000rpm, Nmax=14000rpm VPM required; Customer-specific