1FE1084-6WR31-1NA2
  • Price on request
SIMOTICS M Built-in synchronous motor DC link 600V, 105K, IP00, 4-pole Individual components:... more
Product information "1FE1084-6WR31-1NA2"
SIMOTICS M Built-in synchronous motor DC link 600V, 105K, IP00, 4-pole Individual components: rotor, stator 130Nm, In=60A, 31kW NN=2300rpm, Nmax=9000rpm VPM required